příprava na školu leták 1_ořez.png

ZÁPIS DO 1. TŘÍD A 0. ROČNÍKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

je zárukou, že dítě může od 6. ročníku přecházet do kterékoli běžné ZŠ s plným počtem žáků a nebude selhávat. Rozsah potřebné speciální péče určí dítěti psycholog.
Učivo základní školy v plném rozsahu. školní vzdělávací program - "Škola individuálních možností". Nízký počet dětí ve třídě. Učitel odborník - speciální pedagog.
Náprava řeči - individuální logopedická péče. Výuka anglického jazyka. Nadstandardní aktivity - vycházky, výlety, divadelní představení, práce s keramikou a další tvořivé činnost, kroužek sportovní, dramatický od nejnižšího věku. Herní kout ve velké školní zahradě. Možnost stravování ve školní jídelně.