Aktuality > > Informace MŠ

Mateřská škola logopedická – vzdělávací program Školička

Zahájení školního roku 2021/2022 v mateřské škole bude 1.9. 2021.

Provoz je zajištěn od 6:30 do 17:00 h. Rodiče nově nastupujících dětí žádáme, aby se dostavili v době 8:00 až 9:00 hodin. V měsíci září probíhá pozvolná adaptace nově příchozích dětí.

S jejím průběhem a vývojem budou učitelé seznamovat rodiče a projednávat další vhodná řešení.

Třídní schůzka v MŠ se koná 1.9. 2021 v 15:30 h.

Během jednání rodičů ve škole a při třídních schůzkách je nutné používat roušku.

Pomůcky do MŠ: vhodné přezůvky - bačkory,

Ramínko s kapsářem na oblečení

Vše je nutné podepsat jménem dítěte.

Těšíme se na vás.

Přijímá děti se zdravotním postižením.  Na základě odborného vyšetření školským poradenským zařízením a odborným lékařem jsou děti vřazeny Rozhodnutím o zařazení do mateřské školy.
Zařízení je rodinného typu – jedná se o dvě třídy s maximálním počtem 10 dětí ve skupině.
Při výchovně vzdělávací práci nabízí zařízení individuální přístup a odbornou péči logopedickou, cvičení a rozvoj jemné i hrubé motoriky, program pro povzbuzení hypoaktivity a usměrnění hyperaktivity.

Žádost o přijetí do MŠ.doc