Aktuality > Den otevřených dveří

Pozvánka na den otevřených dveří v Základní škole

Pořádáme den otevřených dveří ve středu od 10.1.2024 od 9:00 hodin a ve středu 21.2.2024 od 9:00 hodin, kterého se můžete zúčastnit elektronicky.

Podmínkou pro online připojení je zaslat na adresu školy (napište nám, kontakty) svou emailovou adresu, přidáme vás do týmu a zašleme pozvánku.

Zápis bude probíhat 9.4. a 10.4.2024 od 12 do 16 hodin.

Pozvánka na den otevřených dveří v Mateřské škole

Pořádáme den otevřených dveří ve středu 13.3.2024 od 9:00 hodin, kterého se můžete zúčastnit elektronicky.

Možnost shlédnout prezentaci o naší škole je možné zde - Den otevřených dveří 24.pdf

Ředitelka školy

_____________________________________________________________________________________________

Den otevřených dveří ve školním roce 2022/2023

uvodni2223.JPG

Pozvánka na den otevřených dveří v Základní škole

Pořádáme den otevřených dveří ve středu od 11.1.2023 od 9:00 hodin a ve středu 15.2. a 15.3.2023 od 9:00 hodin, kterého se můžete zúčastnit elektronicky.

Zápis bude probíhat 11.4. a 12.4.2023 od 12 do 16 hodin.

Pozvánka na den otevřených dveří v Mateřské škole

Pořádáme den otevřených dveří ve středu od 22.2.2023 od 9:00 hodin, ve středu 22.3.2023 a v úterý 18.4.2023 od 9:00 hodin, kterého se můžete zúčastnit elektronicky.

Ředitelka školy

-----------------------------------------------------------------------------------------

Den otevřených dveří ve školním roce 2021/2022

Den Otevřených dveří

Pozvánka na den otevřených dveří v Základní škole

Vážení zájemci o informace o naší škole, možnostech pro vaše děti, podmínkách zápisu k základnímu vzdělávání, odkladu školní docházky, nástupu do 1. třídy, 0. ročníku – přípravné třídy, nabízíme tyto informace a odpovědi na vaše dotazy. V době dodržování protiepidemiologických opatření není možná osobní návštěva školy.

Pořádáme den otevřených dveří ve středu od 12.1.2022 od 9:00 hodin a ve čtvrtek 10.2. a 10.3.2022 od 9:00 hodin, kterého se můžete zúčastnit elektronicky.

Pozvánka na den otevřených dveří v Mateřské škole

Vážení zájemci o informace o naší škole, možnostech pro vaše děti, podmínkách zápisu ke vzdělávání v mateřské škole nabízíme tyto informace a odpovědi na vaše dotazy. V době dodržování protiepidemiologických opatření není možná osobní návštěva školy.

Pořádáme den otevřených dveří ve středu od 9.2.2022 od 9:00 hodin, ve středu 9.3.2022 a ve středu 20.4.2022 od 9:00 hodin, kterého se můžete zúčastnit elektronicky.